TŁumacz przysięgły

Języka szwedzkiego

Dr Joanna Dobrzyńska-Sobiech

tłumaczenia - język szwedzki

Oferuję pisemne tłumaczenia poświadczone z i na język szwedzki oraz tłumaczenia zwykłe w dowolnej kombinacji między językiem polskim, szwedzkim i angielskim. tłumaczenia język szwedzki warszawa sochaczew płock żyrardów skierniewice

Obszar działalności obejmuje takie miejscowości jak: Warszawa, Łódź, Płock, Sochaczew, Żyrardów, Skierniewice, Łowicz, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków i inne.

tłumaczenia język szwedzki

TŁUMACZENIA PISEMNE

Tłumaczenie poświadczone:
Potocznie zwane tłumaczeniem przysięgłym – wykonywane jest przez tłumacza przysięgłego, który swoim podpisem i pieczęcią poświadcza tłumaczenie. Tłumaczenie poświadczone dotyczy najczęściej dokumentów urzędowych, umów, dowodów rejestracyjnych, aktów małżeństwa lub zgonu itp. 

Tłumaczenie zwykłe:
Przekłady, które nie muszą być poświadczane przez tłumacza przysięgłego, choć wymagają znajomości specjalistycznego i fachowego słownictwa oraz doświadczenia w danej branży, np. tłumaczenia techniczne, instrukcje obsługi itp. na koniec | załóżmy, że | do wyjaśnienia | w rezultacie |

POŚWIADCZENIE TŁUMACZENIA

Tłumacz przysięgły może poświadczyć tłumaczenie zwykłe – zarówno wykonane przez siebie, jak i przez inną osobę (po uprzednim sprawdzeniu staranności tłumaczenia). W tym celu konieczne jest przedłożenie oryginału i tłumaczenia, które zostanie opatrzone odpowiednią formułą oraz pieczęcią i podpisem tłumacza przysięgłego. tłumaczenia język szwedzki warszawa sochaczew płock żyrardów skierniewice

W przypadku innych tłumaczeń proszę o kontakt w celu dokonania wyceny.

tłumaczenia język szwedzki

Darmowa wycena

Wypełnij formularz, a wycenę z terminem realizacji otrzymasz w ciągu 1 godziny

Poznaj moich Klientów

Polecam, profesjonalnie i szybko - przede wszystkim krótkie terminy i konkurencyjna cena bez pośrednictwa agencji. Dlatego bez wątpienia wrócę z kolejnymi tłumaczeniami.
Artur S.
Mina bästa rekommendationer, proffsig bemötande. Snabbt och bra utförande av tjänsten. Hitt kommer jag att vända mig varje gång jag behöver hjälp med översättning.Kommer att rekommendera Joanna till mina bekanta och vänner. Proffsig!!!!!
Tłumaczenia wykonane błyskawicznie i w dogodnej cenie. Bezsprzecznie świetny kontakt z Panią Joanną, naprawdę przyjemna współpraca. Polecam z czystym sumieniem i jeszcze raz bardzo dziękuję!
Piotr K.
Szybko, profesjonalnie i cena nie przeraża ! A to rzadkość w tych czasach. Przy tym miły i sympatyczny kontakt. Super!
Robert B.