TŁumacz przysięgły

Języka szwedzkiego

Dr Joanna Dobrzyńska-Sobiech

Oferuję pisemne tłumaczenia poświadczone z i na język szwedzki oraz tłumaczenia zwykłe w dowolnej kombinacji między językiem polskim, szwedzkim i angielskim. tłumaczenia język szwedzki warszawa sochaczew płock żyrardów skierniewice

tłumaczenia język szwedzki

TŁUMACZENIA PISEMNE

Tłumaczenie poświadczone:
Potocznie zwane tłumaczeniem przysięgłym – wykonywane jest przez tłumacza przysięgłego, który swoim podpisem i pieczęcią poświadcza tłumaczenie. Tłumaczenie poświadczone dotyczy najczęściej dokumentów urzędowych, umów, dowodów rejestracyjnych, aktów małżeństwa lub zgonu itp. 

Niektóre dokumenty, takie jak dowody rejestracyjne, akty małżeństwa są ustandaryzowane, dlatego możliwe jest podanie ich ceny, np.:

  • Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego (część żółta i niebieska) koszt całkowity: 190 zł

Tłumaczenie zwykłe:
Przekłady, które nie muszą być poświadczane przez tłumacza przysięgłego, choć wymagają znajomości specjalistycznego i fachowego słownictwa oraz doświadczenia w danej branży, np. tłumaczenia techniczne, instrukcje obsługi itp. na koniec | załóżmy, że | do wyjaśnienia | w rezultacie |

POŚWIADCZENIE TŁUMACZENIA

Tłumacz przysięgły może poświadczyć tłumaczenie zwykłe – zarówno wykonane przez siebie, jak i przez inną osobę (po uprzednim sprawdzeniu staranności tłumaczenia). W tym celu konieczne jest przedłożenie oryginału i tłumaczenia, które zostanie opatrzone odpowiednią formułą oraz pieczęcią i podpisem tłumacza przysięgłego. tłumaczenia język szwedzki warszawa sochaczew płock żyrardów skierniewice

W przypadku innych tłumaczeń proszę o kontakt w celu dokonania wyceny.

tłumaczenia język szwedzki

Darmowa wycena

Wypełnij formularz, a wycenę z terminem realizacji otrzymasz w ciągu 1 godziny

Polecam, profesjonalnie i szybko - przede wszystkim krótkie terminy i konkurencyjna cena bez pośrednictwa agencji. Dlatego bez wątpienia wrócę z kolejnymi tłumaczeniami.
Artur S.
Prawdopodobnie najlepsze usługi tłumaczeń przysięgłych z jakich miałam okazję dotychczas skorzystać. Bez wątpienia będę wracać!
Anna G.
Tłumaczenia wykonane błyskawicznie i w dogodnej cenie. Bezsprzecznie świetny kontakt z Panią Joanną, naprawdę przyjemna współpraca. Polecam z czystym sumieniem i jeszcze raz bardzo dziękuję!
Piotr K.
Szybko, profesjonalnie i cena nie przeraża ! A to rzadkość w tych czasach. Przy tym miły i sympatyczny kontakt. Super!
Robert B.